O firmie GEO-TRANS

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działalność naszej firmy i zaprosić do współpracy, która z pewnością przyniesie Państwu pełne zadowolenie i satysfakcję. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy od 1998 roku. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi przewozowe na terenie całego kraju.

Dysponujemy taborem od 7 do 54 ton. Dzięki temu możemy sprawnie przetransportować zarówno materiały sypkie, jak też zaoferować transport maszyn drogowych i budowlanych, ładunków ponadgabarytowych. Zajmujemy się także transportem specjalnym na terenie Warszawy, Łomianek i okolic.


W każde zlecone zadanie wkładamy maksimum zaangażowania, co przekłada się na szybkie, sprawne i solidne wykonanie powierzonych nam zleceń. Wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja w branży transportowej oraz profesjonalna obsługa to atrybuty dające naszym klientom gwarancję rzetelności firmy, bezpieczeństwo powierzonych ładunków, terminowości dostaw oraz największej jakości wykonanie każdego zlecenia.

Doświadczenie kierowców, których zatrudniamy jest poparte wieloletnim stażem i odpowiednimi kwalifikacjami, ponadto jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcami, dzięki czemu mamy informacje o dokładnym położeniu transportu.